PRACOWNIA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

specjalizująca się w projektowaniu wnętrz prywatnych, założona przez Martę Lińską, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz na Politechnice Koszalińskiej. W Enigma Studio zajmujemy się nade wszystko, projektowaniem wnętrz z dbałością o każdy detal. Co najważniejsze, do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Gwarantujemy przede wszystkim jakość, estetykę oraz funkcjonalność. Naszym głównym celem jest stworzenie projektu o najwyższym standardzie, trafiającego w indywidualne gusta każdego naszego klienta. 

Opieramy się na projektowaniu wnętrz dla zmysłów oraz personalnym podejściu do każdego z naszych klientów, ponieważ uważamy, że wnętrze powinno być dopasowane nade wszystko do  klienta. Traktujemy każdy projekt przede wszystkim kontekstowo i holistycznie z uwzględnieniem indywidualności. Osobista, intymna przestrzeń powinna być idealnie dopasowana do Ciebie i Twoich potrzeb. Porządek, wpływ otoczenia na nastrój czy życie w zgodzie z naturą – wiemy, jak wywoływać te cechy wnętrza, abyś czuł się u siebie najlepiej. Dzięki temu kreujemy wyjątkowe przestrzenie, w których mieszkańcy znajdują to, czego szukają.

Na początku zaczniemy od zbadania Twoich potrzeb, preferencji i nawyków. Mając to na uwadze, porozmawiamy o tym, co lubisz i co Ci się podoba. Dzięki temu wnętrze, choć wymyślone w Twojej głowie, będzie Twoją przystanią. Praca podzielona jest na kilka etapów: układ funkcjonalny, odkrywanie najlepszej dla Ciebie estetyki, wizualizacje, dobór produktów, a na końcu rysunki wykonawcze.

W projektowaniu wnętrz kierujemy się zasadą harmonii, równowagi i estetyki. Naszą misją jest przede wszystkim tworzenie przestrzeni, które są zarówno funkcjonalne, jak i rezonują z estetyką naszych klientów. Wyjątkowo uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, aby nasze projekty były bez wątpienia dopasowane do Państwa potrzeb. Wybór naszego studio to ponad wszystko gwarancja komunikatywności oaz terminowości.

Po pierwsze
JAKOŚĆ

W naszej pracy przede wszystkim stawiamy na JAKOŚĆ. Wybieramy wyposażenie oraz materiały, które będą zarówno niepowtarzalne, jak i wytrzymałe. Tworząc projekty wnętrz, myślimy długodystansowo oraz zwracamy szczególną uwagę na ergonomię. Ponad wszystko dążymy do poprawy jakości życia naszych klientów, pomagając im wykorzystać największy potencjał ich wnętrz do jak najlepszego życia.

Po drugie
SATYSFAKCJA KLIENTA

Najważniejszym celem naszej pracy jest SATYSFAKCJA klienta, dlatego zaprojektujemy dla Ciebie wnętrze idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Odpowiedzialnie poprowadzimy Cię przez wszystkie aspekty procesu projektowania i zaprojektujemy Twoje wnętrza tak, aby były piękne i nieszablonowe.

Chcemy, aby nasi klienci cieszyli się podróżą i procesem tworzenia przyszłego wnętrza, tak samo jak, końcowym wynikiem.

Projekt wnętrz

Piękno: dostosowanie wszystkich części proporcjonalnie, tak aby nie można było dodawać, odejmować ani zmieniać bez naruszania harmonii całości. - Leon Battista Alberti

Zapoznaj się z PORTFOLIO oraz OFERTĄ!